برترین شرکت تولید کننده محصولات سلامتی در دنیا (رزمکس)

محصولات سلامت

رزمکس ، برترین شرکت تولید کننده محصولات سلامت در دنیا در حوزه پزشکی پیشتاز در مراقبت از سلامت در بازارهای جهانی ، متعهد به تامین محصولات و راهکارهایی با تکنولوژی بی نظیر و کیفیت بالاست .

این شرکت در زمینه های پیشگیری ، کنترل   و درمان فعالیت می‌کند . محصولات و خدمات این شرکت شامل محصولات مراقبت از سلامت در زمینه تناسب اندام ، چاقی ، فشارخون ، مراقبت تنفسی ، کنترل تب ، گرما درمانی ، التیام زخم و همچنین اختلال خواب می‌شوند .

محصولات سلامتی رزمکس در بیش از ۸۰ کشور دنیا ، توزیع شده و مطابق جدیدترین استانداردهای کیفیت ، مورد بررسی و تایید قرار گرفته‌اند . با دارا بودن تنها کارخانه تخصصی محصولات سلامت ، رزمکس مفتخر به کسب توانمندی تولید محصولات با کلاس جهانی و همچنین کنترل فرایند ها در هر مرحله، شده است . 

در تمام مراحل ، پیشتازی در تحقیقات و توسعه محصولات ، تولید محصولات سلامت کارآمد ، ارسال سریع و برتری در عملکرد ، کلیدهای اصلی موفقیت رزمکس میباشند . ارزیابی های داخلی و محلی همچون تاییدیه های موسسات مشهور ( BHS –   انجمن فشار خون  بریتانیا  و ESH – انجمن فشار خون اروپا ) مهر تاییدی بر دقت ، امنیت ، ثبات ، اطمینان و عملکرد بالای تمام محصولات سلامت این کمپانی می زنند. قابل ذکر است کنترل کننده های فشار خون رزمکس میتوانند برای استفاده افراد باردار نیز تجویز شوند.

محصولات سلامت
محصولات سلامت


 خدمات پس از فروش :

در شرکت رزمکس و نمایندگیهای مجاز آن در سرتاسر ایران ، فروش تنها اولین قدم است . با تامین خدمات پس از فروش بی نظیر ، ما متعهد به ساخت یک رابطه بلند مدت  با مشتریان هستیم . در دهه های اخیر ، رزمکس یک مفهوم پویا و جهانی از خدمات پس از فروش ارائه کرده که متشکل از تکنیکهای فروش ، ارتباط پیگیری و مدیریت شکایات  می‌باشد. از طریق آموزش و بازخورد های منظم کیفیت محصولات هر یک از  فرایندهای ذکر شده به سطح بسیار بالایی رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *